SOĞUK HAVA DEPOSU

15 yıllık üreticilik tecrübesi ile kurulduğu günden bugüne, doğaya ve insana saygılı, insanı merkeze alan, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla dünya standartlarında üretim yaparak sürdürülebilir tarımda öncülük eden Temiz Doğa , Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen meyve üreticilerinden biridir. Temiz Doğa; Türkiye'nin farklı bölgelerine kurmuş olduğu 2500 dekar alana sahip meyve planktasyonunda üretim yapmaktadır. 

Yetiştirdiğimiz Elma, Kiraz ve Vişneyi 20000 m2 kapalı alana sahip fabrikada, ileri teknoloji makine parkuru ile soğuk zincir fifo esaslarına göre üretmektedir. Katı çevre, sağlık ve güvenlik kontrol ve uygulamalarına inanan Temiz Doğa, günümüz tüketicisinin de talep ettiği uluslararası ticari standartlara uygun Global GAP, İTÜ, ISO 22000,ISO 9001 gibi birçok sertifikaya sahiptir. Türk ekonomisinin gücüne güç katma, sürekli gelişim ve inovasyon için kaynak yaratma ve küresel bir oyuncu olma vizyonunu kararlılıkla devam ettiren Temiz Doğa, her yıl ortalama % 10 oranında büyümektedir. 

Bunun yanında Temiz Doğa, Türkiye’nin (İSO) 1000 büyük sanayi kuruluşlarının sıralandığı listede her yıl basamakları tek tek tırmanarak ilk 300’de yer almayı başaran sektöründeki ÖNCÜ şirkettir.